Manufacturer No:B7A-T10M2
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 10 PTS TTL IN PCB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Inputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AT10M2 |
| Unit Weight: | 0.423288 oz |
HOT
2294800-R
Brand:Microchip Technology

B7A-R3A33-M
Brand:Omron Automation and Safety
3254C8IXS
Brand:Microchip Technology

1160761001
Brand:Weidmuller
SI01-0A10-00
Brand:Broadcom

MNS2-8-W1-PC-01
Brand:Monnit

2295100-R
Brand:Microchip Technology
LPE35002-AP
Brand:Broadcom / Avago

L5-25239-22
Brand:Broadcom / Avago

220016IXS
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






