Manufacturer No:B7A-R6B36
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 16 PT NPN OUT+COM 3MS LOADOFF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Outputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | NPN open collect ouput |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AR6B36 |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT
MIC-5401-0000E
Brand:Advantech
LPCIe-8124-C
Brand:ADLINK Technology

B7A-R6B31
Brand:Omron Automation and Safety
LPE35000-AP
Brand:Broadcom / Avago

SI05-0B00-00
Brand:Broadcom

LPE35004-M2
Brand:Broadcom / Avago

MNS2-9-IN-PC-01
Brand:Monnit
3254C16IXS
Brand:Microchip Technology
05-50075-00
Brand:Broadcom / Avago

VMU11000V
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






