Manufacturer No:B7A-R3A33-M
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 32 NPN OUT CONN FOR MITSUBISHI
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Outputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | NPN open collector output |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AR3A33M |
| Unit Weight: | 2.504451 oz |
HOT
B7A-R6C31
Brand:Omron Automation and Safety

B7A-T6C6
Brand:Omron Automation and Safety
BCM957414A4142CC
Brand:Broadcom / Avago

2291700-R
Brand:Microchip Technology

B7A-T6D7
Brand:Omron Automation and Safety

MIC-3927CE
Brand:Advantech

NB-59S-09S-0
Brand:TDK

VMU11000V
Brand:Carlo Gavazzi

2293500-R
Brand:Microchip Technology

LP32-SW-OPT-1
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






