Manufacturer No:B7A-R6F36
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 16 PT PNP OUT COM 3MS LOADOFF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Outputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | PNP open collector output |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AR6F36 |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT2293600-R
Brand:Microchip Technology

TMCM-1321
Brand:ADI Trinamic
BCM957414A4140C
Brand:Broadcom / Avago

B7A-R10SC01
Brand:Omron Automation and Safety
MOD-Wii-UEXT-NUNCHUCK
Brand:Olimex Ltd.

2291700-R
Brand:Microchip Technology

MNS2-9-IN-PC-01
Brand:Monnit
96SDVR-8X-ST-HL-B1
Brand:Advantech

MNS2-4-IN-PC-01
Brand:Monnit
SI01-0A10-00
Brand:Broadcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






