Manufacturer No:50020R-10
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Other Modules
Description:Other Modules TPT/XF-1250 Twisted Pair Transceiver
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Other Modules |
| Product: | Transceivers |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Brand: | Renesas / Dialog |
| Description/Function: | TPT/XF-1250 |
| Dimensions: | 38 mm x 15 mm x 20 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Other Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Type: | Twisted Pair |
| Unit Weight: | 0.674332 oz |
HOT2282100-R
Brand:Microchip Technology

MNS2-4-IN-PC-01-SOL
Brand:Monnit

NFC-NTAG
Brand:TechNexion

B54324D5120A140
Brand:EPCOS / TDK
LP32-SW-OPT-2
Brand:Broadcom / Avago

05-50075-01
Brand:Broadcom / Avago

DS3231MPMB1#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
2293600-R
Brand:Microchip Technology
3258UPC32IXS
Brand:Microchip Technology

VEGA-340-08A1
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






