Manufacturer No:TCD1254GFG(8Z,AA2)
Manufacturer:Toshiba
Type:Image Sensors
Description:Image Sensors CCD Linear Image Sensor - B/W- 2500x1
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | Image Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | CCD Linear Image Sensor |
| Image Size: | 2500 x 1 |
| Color Sensing: | B&W |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Pixel Size - W x H: | 5.25 um x 64 um |
| Package / Case: | GLCC-16 |
| Operating Supply Voltage: | 4 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Toshiba |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | Image Sensors |
| other: | 110 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
HOT
NOIP1SN0480A-STI1
Brand:onsemi

BP 104 FS
Brand:ams OSRAM
T30R-1515-CKDQ
Brand:Banner Engineering

S18SN6D-25842
Brand:Banner Engineering
OPT3005DTSR
Brand:Texas Instruments

TCS34303
Brand:ams OSRAM

SFH 2240 A01
Brand:ams OSRAM

TCD2565BFG(Z,T,C)
Brand:Toshiba

TCD2717BFG(Z,K,2C)
Brand:Toshiba

TCD2566BFG(Z,T,C)
Brand:Toshiba
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






