Manufacturer No:ST25DV64K-JFR8D3
Manufacturer:STMicroelectronics
Type:NFC/RFID Tags & Transponders
Description:NFC/RFID Tags & Transponders Dynamic NFC/RFID tag IC 64-Kbit EEPROM and fast transfer mode capability
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Product Category: | NFC/RFID Tags & Transponders |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 64 kbit |
| Operating Frequency: | 13.56 MHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | UFDFPN-12 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | STMicroelectronics |
| Product Type: | NFC/RFID Tags & Transponders |
| Series: | ST25DV64K |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Wireless & RF Integrated Circuits |
| Technology: | Si |
| Unit Weight: | 0.000847 oz |
HOT
SEN-09416
Brand:SparkFun

ST25-TAG-BAG-EC
Brand:STMicroelectronics

RF37S114HTFJB
Brand:Texas Instruments

RF430CL330HIRGTR
Brand:Texas Instruments

ST25R3917B-AQWT
Brand:STMicroelectronics

ST25DV64KC-DISCO
Brand:STMicroelectronics

V680S-HMD63-EIP
Brand:Omron Automation and Safety

N24RF04DWPT3G
Brand:onsemi
V680S-HMD64-ETN
Brand:Omron Automation and Safety

NT3H2111W0FHKH
Brand:NXP Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






