Manufacturer No:MIKROE-1475
Manufacturer:Mikroe
Type:NFC/RFID Development Tools
Description:NFC/RFID Development Tools RFiD tag 13.56MHz ISO14443-A standard
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mikroe |
| Product Category: | NFC/RFID Development Tools |
| RoHS: | Details |
| Product: | RFID Round Tags |
| For Use With: | RFID Mifare-ISO 14443A |
| Protocol - Sub GHz: | RFID |
| Brand: | Mikroe |
| Description/Function: | RFiD tag 1356 MHz ISO 14443-A Standard Blue Color |
| Frequency: | 13.56 MHz |
| Product Type: | NFC/RFID Development Tools |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
| Unit Weight: | 0.197534 oz |
HOT
SLRC61002HN,151
Brand:NXP Semiconductors

SEN-09417
Brand:SparkFun

M24LR04E-RDW6T/2
Brand:STMicroelectronics
AT88SC0808CRF-MX1
Brand:Microchip Technology
TRPGR30ATGB
Brand:Texas Instruments

NCF3310AHN/0J
Brand:NXP Semiconductors

RF430CL330HIRGTR
Brand:Texas Instruments

RF-HDT-DVBE-N2
Brand:Texas Instruments

PN7150B0HN/C11002Y
Brand:NXP Semiconductors

NT3H2211W0FT1X
Brand:NXP Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






