Manufacturer No:ISL59910IRZ
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs ISL9519 EVALRD -2 8LD TQFN LW INPT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Triple Differential Receiver/Equalizer |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Operating Supply Current: | 108 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN EP |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 0.9 mm |
| Length: | 4 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | ISL59910 |
| other: | 90 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 5 mm |
| Unit Weight: | 0.001905 oz |
HOT
ISL59885ISZ
Brand:Renesas / Intersil

PTN3356R1BSMP
Brand:NXP Semiconductors

TVP5147M1PFPR
Brand:Texas Instruments
TW8847-LA1-CE
Brand:Renesas / Intersil

TW9990AT-NA1-GR
Brand:Renesas / Intersil

BH76361FV-E2
Brand:ROHM Semiconductor

LMH0302SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

ADV7180KCP32Z-RL
Brand:Analog Devices

TW8844-LB1-CE
Brand:Renesas / Intersil

ADV7280BCPZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






