Manufacturer No:BT817Q-R
Manufacturer:Bridgetek
Type:Video ICs
Description:Video ICs EVE Capacitive Touch ASTC 2G 5 Touch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bridgetek |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Capacitive Touch |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 30 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VQFN-64 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Bridgetek |
| Interface Type: | SPI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Video ICs |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | BT817/8 |
| other: | 2600 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Tradename: | EVE |
HOTTW6865-TA1-CRH
Brand:Renesas / Intersil

LMH0318RTWT
Brand:Texas Instruments

ISL79987IRZ
Brand:Renesas / Intersil

LMH0002MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS2961AIBE3
Brand:Semtech

TVP7002PZP
Brand:Texas Instruments

TVP5147M1IPFP
Brand:Texas Instruments

LMH0002SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

TW8844-LB1-CE
Brand:Renesas / Intersil

LMH0302SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






