Manufacturer No:TW6865-TA1-CRH
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs TW6865-TA1-CRH 4-in-1 Video Decoders With PCI Express Media
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Number of Channels: | 4 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.2 V |
| Operating Supply Current: | 190 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFP-144 |
| Packaging: | Tray |
| Bandwidth: | 10 MHz |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 1.4 mm |
| Interface Type: | PCIe |
| Length: | 20 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Pd - Power Dissipation: | 820.7 mW |
| Product Type: | Video ICs |
| Resolution: | 10 bit |
| Series: | TW6865 |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 20 mm |
| Unit Weight: | 0.036403 oz |
HOT
MU82645DES S LM6B
Brand:Intel

ADA4424-6ARUZ
Brand:Analog Devices

ADV7180BCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

LMH1980MM/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS2972-IBE3
Brand:Semtech

GV7700-INE3
Brand:Semtech

FT800Q-T
Brand:Bridgetek

ADA4412-3ARQZ-R7
Brand:Analog Devices

TW9912-NA3-CR
Brand:Renesas / Intersil
TW8846-LA1-CE
Brand:Renesas / Intersil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






