Manufacturer No:LMH0346MH/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Video ICs
Description:Video ICs 3 GBPS HD/SD SDI RECLOCKER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Reclocker |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 111 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | HTSSOP-20 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Texas Instruments |
| Data Rate: | 3 Gb/s |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | LMH0346 |
| other: | 73 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Unit Weight: | 0.002885 oz |
HOT
LMH0002SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS2965-INTE3
Brand:Semtech

LMH0346SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

ADV7280ABCPZ-M
Brand:Analog Devices

MAX9406ETJ+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LMH0307SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

FT813Q-T
Brand:Bridgetek

ADV7391BCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

GS12170-IBE3
Brand:Semtech

ADV7403BSTZ-110
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






