Manufacturer No:GS12150-INE3
Manufacturer:Semtech
Type:Video ICs
Description:Video ICs 12G UHD-SDI Dual- Input Reclocker
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Reclocker |
| Number of Channels: | 3 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Operating Supply Current: | 143 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Packaging: | Tray |
| Bandwidth: | 1.75 MHz |
| Brand: | Semtech |
| Display Resolution - Pixels: | 256 x 128 |
| Interface Type: | SPI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Relockers |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | GS12150 |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
HOT
ADV7180BCP32Z
Brand:Analog Devices

ADV7280AWBCPZ
Brand:Analog Devices

ADV7403BSTZ-110
Brand:Analog Devices

TVP5158PNP
Brand:Texas Instruments

FT812Q-T
Brand:Bridgetek

GS6151-INTE3
Brand:Semtech

LMH1981MTX/NOPB
Brand:Texas Instruments

ADV7393WBCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

BH7673G-TR
Brand:ROHM Semiconductor

ADV7391BCPZ-REEL
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






