Manufacturer No:BH76812FVM-TR
Manufacturer:ROHM Semiconductor
Type:Video ICs
Description:Video ICs OUTPUT CAPACITOR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Amplifier |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Operating Supply Current: | 15 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | MSOP-8 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ROHM Semiconductor |
| Pd - Power Dissipation: | 470 mW |
| Product: | Video ICs |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | BH76812FVM |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 3.45 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.5 V |
| Part # Aliases: | BH76812FVM |
HOT
MU82645DES S LM6B
Brand:Intel

LMH0346SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

ADV7182ABCPZ
Brand:Analog Devices

PTN3356R1BSMP
Brand:NXP Semiconductors

FT813Q-R
Brand:Bridgetek

GS2989-INE3
Brand:Semtech

ADV7280AWBCPZ-M
Brand:Analog Devices

LMH0302SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

LMH1980MM/NOPB
Brand:Texas Instruments

LMH0307SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






