Manufacturer No:LMH0002MA/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Video ICs
Description:Video ICs Sdi Cable Driver
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Cable Driver |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 45 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Texas Instruments |
| Data Rate: | 1.485 Gb/s |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Pd - Power Dissipation: | 125 mW |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | LMH0002 |
| other: | 95 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Unit Weight: | 0.019048 oz |
HOT
TVP5151IPBSR
Brand:Texas Instruments

ADV7391BCPZ
Brand:Analog Devices

BH7673G-TR
Brand:ROHM Semiconductor

PTN3356R1BSMP
Brand:NXP Semiconductors

ADV7393BCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

FT812Q-R
Brand:Bridgetek

TVP5147M1IPFP
Brand:Texas Instruments

LMH1981MT/NOPB
Brand:Texas Instruments

FT813Q-R
Brand:Bridgetek

ADA4430-1YKSZ-R7
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






