Manufacturer No:LM1881M/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Video ICs
Description:Video ICs VIDEO SYNC SEPARATOR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Sync Separator |
| Operating Supply Voltage: | 5 V to 12 V |
| Operating Supply Current: | 5.2 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Texas Instruments |
| Operating Temperature Range: | 0 C to + 70 C |
| Pd - Power Dissipation: | 1.1 W |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | LM1881 |
| other: | 95 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Unit Weight: | 0.019048 oz |
HOT
MAX9406ETM+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

GV7704-IBE3
Brand:Semtech

FT813Q-T
Brand:Bridgetek
TW8846-LA1-CE
Brand:Renesas / Intersil

BH76806FVM-TR
Brand:ROHM Semiconductor

TW9984AT-NA1-GE
Brand:Renesas / Intersil

GS6080-INE3
Brand:Semtech

TVP5151IPBSR
Brand:Texas Instruments

TW6865-TA1-CR
Brand:Renesas / Intersil

BT816Q-T
Brand:Bridgetek
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






