Manufacturer No:LMH1980MM/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Video ICs
Description:Video ICs AUTO-DETECT SD/HD/PC VIDEO SYNC SEPARATOR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Sync Separator |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V 3.3 V to 5 V |
| Operating Supply Current: | 12 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | MSOP-10 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Development Kit: | LMH1980MMEVAL/NOPB |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | LMH1980 |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Unit Weight: | 0.000836 oz |
HOT
GS2961AIBE3
Brand:Semtech

ADV7280WBCPZ-M
Brand:Analog Devices

MAX9406ETM+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ADV7341BSTZ
Brand:Analog Devices

ADV7280AWBCPZ
Brand:Analog Devices

ADV7180BCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

GS6080-INTE3
Brand:Semtech

LMH0307SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

FT812Q-T
Brand:Bridgetek

FT812Q-R
Brand:Bridgetek
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






