Manufacturer No:TW9912-NA3-CR
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs TW9912-NA3-CR NTSC/PAL/SECAM Video Decoder w/ Component Inpu
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Decoder |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V 3.3 V |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-48 |
| Packaging: | Tray |
| Bandwidth: | 27 MHz |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 0.9 mm |
| Length: | 7 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | TW9912 |
| other: | 260 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 7 mm |
| Unit Weight: | 0.004480 oz |
HOT
ADV7391BCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

FT800Q-T
Brand:Bridgetek

GS12070-IBE3
Brand:Semtech

TVP5147M1PFPR
Brand:Texas Instruments

ADA4411-3ARQZ-R7
Brand:Analog Devices

GS2961AIBE3
Brand:Semtech

GV7704-IBE3
Brand:Semtech
STDP4320-BA
Brand:Kinetic Technologies

LM1881M/NOPB
Brand:Texas Instruments

ADV7280AWBCPZ-M
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






