Manufacturer No:GS12081-INTE3
Manufacturer:Semtech
Type:Video ICs
Description:Video ICs 12G UHD-SDI Cable Driver
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Semtech |
| Interface Type: | SPI |
| Product: | Video ICs |
| Product Type: | Video ICs |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
HOT
BT816Q-T
Brand:Bridgetek

GS12281-INE3
Brand:Semtech

TW9912-NA3-CR
Brand:Renesas / Intersil
TW6865-TA1-CRH
Brand:Renesas / Intersil

LMH0303SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments
STDP4320-BA
Brand:Kinetic Technologies

TW8835-LA2-CR
Brand:Renesas / Intersil

ADV7180BCP32Z
Brand:Analog Devices

MAX9406ETJ+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ADV7393WBCPZ-REEL
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






