Manufacturer No:902-0086-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors MX-12W
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 50 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 steps / rev |
| Series: | MX |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Actuator |
| Unit Weight: | 2 oz |
HOT
TMCM-1230-TMCL
Brand:ADI Trinamic

902-0003-001
Brand:ROBOTIS

QSH5718-56-28-126
Brand:ADI Trinamic

PD57-2-1260-TMCL
Brand:ADI Trinamic
HT23-603D-ZAA
Brand:Applied Motion
HT34-696D-YAA
Brand:Applied Motion

TMCM-1260-TMCL
Brand:ADI Trinamic

902-0139-000
Brand:ROBOTIS

TMCM-6214-CANopen
Brand:ADI Trinamic
TSM23S-4RG
Brand:Applied Motion
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






