Manufacturer No:902-0156-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors 2XL430-W250-T
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| Voltage Rating: | 11.1 V |
| Length: | 46.5 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 pulse/rev |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | 2 DOF |
| Unit Weight: | 3.451487 oz |
HOT
MG16B-300-AA-00
Brand:Nidec Components
TXM34X3B-IP
Brand:Applied Motion

MAX22201ATC+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
HT23-603D-ZAA
Brand:Applied Motion

QBL4208-61-04-013-1k
Brand:ADI Trinamic

PD60-3-1160-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic

902-0139-000
Brand:ROBOTIS

R88M-GP20030L-O
Brand:Omron Automation and Safety
R88M-K3K030C-S2
Brand:Omron Automation and Safety

3G3MX2-A2002-V1
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






