Manufacturer No:TMC261C-PA
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Motor Drives
Description:Motor Drives 2-phase stepper motor driver coolStep stallGuard2 TQFP44 MSL 3/260C RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Motor Drives |
| RoHS: | Details |
| Motor Drive Type: | Stepper Motor Drive |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 59 V |
| Current Rating: | 15 mA |
| Power Rating: | 1 W |
| Number of Phases: | 2 Phase |
| Brand: | ADI Trinamic |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Motor Drives |
| other: | 160 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
HOT
PD60-3-1160-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic

PD42-1-1141
Brand:ADI Trinamic

R88M-K1K020F
Brand:Omron Automation and Safety

1201650
Brand:Phoenix Contact
R88M-GP20030T-BOS2
Brand:Omron Automation and Safety

1201613
Brand:Phoenix Contact

902-0135-000
Brand:ROBOTIS

QSH5718-56-28-126
Brand:ADI Trinamic
TXM34X3B-IP
Brand:Applied Motion

TMCM-1076
Brand:ADI Trinamic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






