Manufacturer No:ATS19580LSNBTN-RSNHPO-A
Manufacturer:Allegro MicroSystems
Type:Speed Sensors
Description:Speed Sensors LARGE AIR GAP GMR TRANSMISSION SPEED AND DIRECTION
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Allegro MicroSystems |
| Product Category: | Speed Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Hall Effect |
| Operating Supply Current: | 16 mA |
| Termination Style: | Through Hole |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Series: | ATS19580 |
| Supply Voltage - Max: | 24 V |
| Brand: | Allegro MicroSystems |
| Maximum Frequency: | 12 kHz |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Speed Sensors |
| other: | 800 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Min: | 4 V |
HOT
PCC420AR-10-R6
Brand:Amphenol Wilcoxon

AS5070A-HSOT
Brand:ams OSRAM

20011422-01
Brand:Measurement Specialties

PCC420VP-10-R6
Brand:Amphenol Wilcoxon

IAM-20680HT
Brand:TDK InvenSense

G-Link-200-8G
Brand:LORD Microstrain

3DMGQ7-GNSS/INS
Brand:LORD Microstrain

MTI-300-2A8G4
Brand:Movella / Xsens

LSM6DS3TR-C
Brand:STMicroelectronics

SCR410T-K03-05
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






