Manufacturer No:THGBMUG7C1LBAIL
Manufacturer:Kioxia
Type:eMMC
Description:eMMC 16GB v5.1 eMMC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | eMMC |
| Package / Case: | FBGA-153 |
| Memory Size: | 16 GB |
| Sequential Read: | 400 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Dimensions: | 11.5 mm x13 mm x 0.8 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
AT45DB081E-SSHN-B
Brand:Renesas / Dialog

SFPC320GM1AR4MT-I-7C-62R-STD
Brand:Swissbit

MT61K512M32KPA-16:C
Brand:Micron

OCP0S3512Q-A0
Brand:Kingston

SSDPF2KE032T1N1
Brand:Solidigm

MT53E1G32D2FW-046 IT:B TR
Brand:Micron

SSDPFKKW020X7X1
Brand:Solidigm

DTXM/128GB
Brand:Kingston
OCP0S3256Q-A0
Brand:Kingston

S25FS256TDACHC113
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






