Manufacturer No:THGAMVG8T13BAIL
Manufacturer:Kioxia
Type:eMMC
Description:eMMC 32GB v5.1 eMMC (BiCS)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | eMMC |
| Memory Size: | 32 GB |
| Sequential Read: | 400 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SFSD004GN1AM1MT-I-5E-21Q-STD
Brand:Swissbit

DTKN/64GB
Brand:Kingston

MT62F1G64D8CH-031 WT:B
Brand:Micron

SFSD2048L1AS1TO-E-QG-221-STD
Brand:Swissbit
MTFDKBK2T0QFM-1BD1AABYY
Brand:Micron

S25FL064LABMFV011
Brand:Infineon Technologies

MT53E1G32D2FW-046 IT:B TR
Brand:Micron

MT40A256M16LY-062E:F TR
Brand:Micron

IKVP50C/256GB
Brand:Kingston
SEDC600M/480G
Brand:Kingston
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






