Manufacturer No:SDBPNPZ-256G-XI
Manufacturer:SanDisk
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 256 GB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| Series: | IX SN530 |
| Memory Size: | 256 GB |
| Product: | NVMe SSDs |
| Form Factor: | M.2 2280 |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | NVMe PCIe |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 22 mm x 80 mm x 2.38 mm |
| Sustained Write: | 900 MB/s |
| Sustained Read: | 2400 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 216 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SSDPFKKW512H7X1
Brand:Solidigm

IKVP50C/128GB
Brand:Kingston

SFSD008GN1AM1MT-I-5E-21Q-STD
Brand:Swissbit

S78HS512TC0BHB013
Brand:Infineon Technologies
AT45DB041E-SSHNHT-T
Brand:Renesas / Dialog

SSDPFKKW020X7X1
Brand:Solidigm

SBFPF2BU076T001
Brand:Solidigm

IKVP50C/8GB
Brand:Kingston

MT53E1G32D2FW-046 AAT:B
Brand:Micron

MTFDKCC6T4TGJ-1BC1ZABYY
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






