Manufacturer No:S25FS256TDACHC113
Manufacturer:Infineon
Type:NOR Flash
Description:NOR Flash
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | NOR Flash |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Series: | Nano NOR Flash |
| Memory Size: | 256 Mbit |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 2 V |
| Interface Type: | SPI |
| Maximum Clock Frequency: | 80 MHz |
| Data Bus Width: | 32 bit |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Product Type: | NOR Flash |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | SEMPER |
| Part # Aliases: | SP005675871 |
HOT
MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYY
Brand:Micron
OCP0S3256Q-A0
Brand:Kingston

AT25DF321A-MH-Y
Brand:Renesas / Dialog

AT25XE512C-XMHN-T
Brand:Renesas / Dialog

NRF52833-QIAA-B-R
Brand:Nordic Semiconductor

S25FS256TDACHC113
Brand:Infineon Technologies

DTKN/256GB
Brand:Kingston

SSDPF2KE032T1N1
Brand:Solidigm

MTFDDAV960TGA-1BC16ABYY
Brand:Micron

OMSP0S3256Q-00
Brand:Kingston
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






