Manufacturer No:THGBMTG5D1LBAIL
Manufacturer:Kioxi
Type:eMM
Description:eMMC 4GB v5.0 eMMC 11.5x13.0mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | eMMC |
| Package / Case: | FBGA-153 |
| Memory Size: | 4 GB |
| Sequential Read: | 400 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.0 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Dimensions: | 11.5 mm x13 mm x 0.8 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
AT25DF081A-SSH-T
Brand:Renesas / Dialo

SDCPNRY-256G
Brand:SanDis

SSDPFKKW020X7X1
Brand:Solidig

AT25DF081A-SSH-T
Brand:Renesas / Dialo
X-NUCLEO-PGEEZ1
Brand:STMicroelectronic

OMSP0S3512Q-00
Brand:Kingsto
SEDC600M/1920G
Brand:Kingsto

AT45DB041E-SSHN2B-T
Brand:Renesas / Dialo

SFPC120GM1EC4TO-C-5E-116-STD
Brand:Swissbi

AT45DB081E-SSHNHC-T
Brand:Renesas / Dialo
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






