Manufacturer No:SDINBDG4-8G-I2
Manufacturer:SanDis
Type:eMM
Description:eMMC WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 8 GB |
| Configuration: | MLC |
| Sequential Read: | 300 MB/s |
| Sequential Write: | 170 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 HS400 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | SanDisk |
| Dimensions: | 11.5 mm x 13 mm x 0.8 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Sustained Read: | 300 MB/s |
| Sustained Write: | 170 MB/s |
| Unit Weight: | 0.099338 oz |
HOT
IKVP50C/16GB
Brand:Kingsto

AT45DB321E-SHF-T
Brand:Renesas / Dialo

MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYY
Brand:Micro

SSDPFKNU020TZX1
Brand:Solidig
THGBMTG5D1LBAIL
Brand:Kioxia Americ

IKVP50C/256GB
Brand:Kingsto

S78HS512TC0BHB013
Brand:Infineon Technologie

AT45DB041E-SHNHT-B
Brand:Renesas / Dialo

MTFDDAV960TGA-1BC16ABYY
Brand:Micro

DTXM/128GB
Brand:Kingsto
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






