Manufacturer No:THGAMVG9T23BAIL
Manufacturer:Kioxi
Type:eMM
Description:eMMC 64GB v5.1 eMMC (BiCS)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | eMMC |
| Memory Size: | 64 GB |
| Sequential Read: | 400 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SDINBDG4-8G-XI2
Brand:SanDis

MTFDKCC30T7TGR-1BK1DFCYY
Brand:Micro

SSDPFKNU020TZX1
Brand:Solidig
MTFDKBK2T0QFM-1BD1AABYY
Brand:Micro

DTXM/256GB
Brand:Kingsto

AT45DB021E-SSHN-T
Brand:Renesas / Dialo

SSDPFKNU020TZX1
Brand:Solidig

SBFPF2BU038TOF1
Brand:Solidig

MT61K512M32KPA-14:C
Brand:Micro

SDBPTPZ-256G-XI
Brand:SanDis
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






