Manufacturer No:AH49FQ-W-7
Manufacturer:Diodes Incorporated
Type:Hall Effect / Magnetic Sensors
Description:Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors Hall Linear SC59 T&R 3K
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Diodes Incorporated |
| Product Category: | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Type: | Hall Effect Device |
| Operating Supply Current: | 3 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SC-59-3 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Diodes Incorporated |
| Pd - Power Dissipation: | 230 mW |
| Product: | Linear Hall Effect Sensors |
| Product Type: | Hall Effect / Magnetic Sensors |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 8 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Termination Style: | SMD/SMT |
HOT
TMAG5231H1DQDBZR
Brand:Texas Instruments

AD22151YRZ
Brand:Analog Devices

AS5048B-HTSP
Brand:ams OSRAM

CT8150PC-IS3
Brand:Crocus

TMAG5170A2QDGKR
Brand:Texas Instruments

ADA4571-2WHRZ-RL
Brand:Analog Devices

TLE4906KHTSA1
Brand:Infineon Technologies

DRV5057A3EDBZRQ1
Brand:Texas Instruments

TLE4913HTSA1
Brand:Infineon Technologies

MHA182AS-S
Brand:MEMSIC
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






