Manufacturer No:NL17SZ14XV5T2G-L22087
Manufacturer:onsemi
Type:Inverters
Description:Inverters Single Inverter with Schmitt Trigger Input
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | onsemi |
| Product Category: | Inverters |
| RoHS: | Details |
| Number of Circuits: | 1 Circuit |
| Logic Type: | Inverter |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.65 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOT-553-5 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | onsemi |
| High Level Output Current: | - 50 mA |
| Input Type: | Schmitt Trigger |
| Low Level Output Current: | 50 mA |
| Product Type: | Inverters |
| Propagation Delay Time: | 9.1 ns |
| Series: | NL17SZ14 |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Logic ICs |
HOT
SN74LV165ABQBR
Brand:Texas Instruments

SN74LV164ABQAR
Brand:Texas Instruments

NC7WZ07FHX-L22175
Brand:onsemi

NL17SZ08XV5T2G-L22087
Brand:onsemi

SN74HCS244RKSR
Brand:Texas Instruments
SN74LV273ARKSR
Brand:Texas Instruments

NL17SZ14XV5T2G-L22087
Brand:onsemi

TCA9416DTMR
Brand:Texas Instruments

74AXP8T245PWJ
Brand:Nexperia
SN74LV2T74QWBQARQ1
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






