Manufacturer No:NC7SZ05L6X-L22175
Manufacturer:onsemi
Type:Inverters
Description:Inverters TinyLogic UHS Inverter (Open Drain Output)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | onsemi |
| Product Category: | Inverters |
| RoHS: | Details |
| Number of Circuits: | 1 Circuit |
| Logic Type: | TinyLogic |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.65 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | UDFN-6 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | onsemi |
| High Level Output Current: | - 50 mA |
| Input Type: | CMOS |
| Low Level Output Current: | 50 mA |
| Output Type: | Open Drain |
| Product Type: | Inverters |
| Propagation Delay Time: | 5.5 ns |
| Series: | NC7SZ05 |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Logic ICs |
HOT
TXU0101QDCKRQ1
Brand:Texas Instruments

NC7SZ126P5X-F22057
Brand:onsemi
SN74LV541ARKSR
Brand:Texas Instruments

SN74AHC14QWBQARQ1
Brand:Texas Instruments
SN74LV244ARKSR
Brand:Texas Instruments
TXU0102DTMR
Brand:Texas Instruments
SN74LV4T00BQAR
Brand:Texas Instruments

SN74AHCT14QWBQARQ1
Brand:Texas Instruments

SN74LV594AQWBQBRQ1
Brand:Texas Instruments

NC7WZ00K8X-L22236
Brand:onsemi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






