Manufacturer No:2213401-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Z50 STD PROFILE 1818 LUMAWISE LED HOLDER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Array Holder |
| For Use With: | CXA Arrays |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 6 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.033687 oz |
HOT
47.360.1020.50
Brand:BJB

28.901.U166.10
Brand:BJB

1474391
Brand:Phoenix Contact

2213580-1
Brand:TE Connectivity

2213407-2
Brand:TE Connectivity / P&B

46.142.1001.50
Brand:BJB

46.131.U802.89
Brand:BJB

2213795-1
Brand:TE Connectivity / AMP

6-2154874-1
Brand:TE Connectivity

4-2325807-3
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






