Manufacturer No:2341474-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LUMAWISE Endurance S Sealing CapDark Gry
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Accessory |
| For Use With: | LUMAWISE |
| Series: | Endurance S |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Color: | Gray (Dark Gray) |
| Diameter: | 38.5 mm |
| Height: | 15.5 mm |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 400 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Unit Weight: | 0.296557 oz |
HOT
C18431_ADELIA-ADAPTER-B
Brand:Ledil

1474396
Brand:Phoenix Contact

2213401-1
Brand:TE Connectivity / P&B

2213194-1
Brand:TE Connectivity / P&B

1071318
Brand:Phoenix Contact

6-2154874-3
Brand:TE Connectivity

4-2213480-1
Brand:TE Connectivity / P&B

4-2213678-5
Brand:TE Connectivity

47.921.-802.68
Brand:BJB

K90DS
Brand:Banner Engineering
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






