Manufacturer No:5115CR
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials 25.5mm SHAFT CREAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Type: | Shaft |
| Shaft Diameter: | 2 mm hex |
| Outside Diameter: | 5 mm |
| Height: | 26 mm |
| Material: | Plastic |
| Series: | PT-10 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Part # Aliases: | XEJPL5115CR |
| Unit Weight: | 0.031747 oz |
HOT
KB700B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

5219NE
Brand:Amphenol Piher

KN1250B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

5116 (CREAM)
Brand:Amphenol Piher

H-22-6A-B
Brand:Bourns

MPKES60B18
Brand:Apem

PKG50B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

XEJPL5219CR
Brand:Amphenol Piher

KA700B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

JPEPL5220CR
Brand:Amphenol Piher
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






