Manufacturer No:Ag1171S
Manufacturer:Silvertel
Type:Interface Modules
Description:Interface Modules Ringing SLIC low cost SIL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Silvertel |
| Product Category: | Interface Modules |
| Product: | Interface Modules |
| Type: | SLIC |
| Operating Supply Voltage: | 3.1 V to 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Brand: | Silvertel |
| Dimensions: | 12 mm x 12 mm x 61 mm |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Current: | 290 mA |
| Product Type: | Interface Modules |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.1 V |
HOT
USOPTL4DR-2
Brand:Advantech

301-1001-31
Brand:DIGI

SPXE-14S-R20
Brand:IEI

BB-485OPDR-HS
Brand:Advantech

103060001
Brand:Seeed Studio

BB-UH401-2KV
Brand:Advantech

BB-USOPTL4-4P
Brand:Advantech

DS9481R-200#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

PCI-7841
Brand:ADLINK Technology

BB-TTL3USB9M
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






