Manufacturer No:TLIN14315RGYRQ1
Manufacturer:Texas Instruments
Type:LIN Transceivers
Description:LIN Transceivers Automotive LIN SBC for 12-V systems with integrated VREG and watchdog
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | LIN Transceivers |
| Supply Voltage - Max: | 36 V |
| Supply Voltage - Min: | 5.5 V |
| Operating Supply Current: | 23 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VQFN-20 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Texas Instruments |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 5.5 V to 36 V |
| Product: | LIN Transceivers |
| Product Type: | LIN Transceivers |
| Propagation Delay Time: | 6 us |
| Series: | TLIN1431-Q1 |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Interface ICs |
| Type: | Automotive LIN |
HOT
MAX22444FAWE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SEC1210I-CN-02NC-TR
Brand:Microchip Technology

MXL83111E-ADA-R
Brand:MaxLinear

DS160PR410RNQT
Brand:Texas Instruments

USB7052NT/KDX
Brand:Microchip Technology

THVD2410VDRCR
Brand:Texas Instruments

THVD1406DR
Brand:Texas Instruments

SI8662BB-B-IU
Brand:Skyworks Solutions Inc.
PCA9505DGGY
Brand:NXP Semiconductors

SI86S661BC-IS1
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






