Manufacturer No:ADN4621BRIZ
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Digital Isolators
Description:Digital Isolators Dual Chan 2.5Gbps 1+1 LVDS Isolator
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Digital Isolators |
| RoHS: | Details |
| Series: | ADN4621 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-20 |
| Number of Channels: | 2 Channel |
| Polarity: | Bidirectional |
| Data Rate: | 2.5 Gb/s |
| Isolation Voltage: | 3.75 kVrms |
| Isolation Type: | Capacitive Coupling |
| Supply Voltage - Max: | 1.9 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Operating Supply Current: | 65 mA |
| Propagation Delay Time: | 2.15 ns |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Analog Devices |
| Product Type: | Digital Isolators |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Interface ICs |
HOT
TIOS102DRCR
Brand:Texas Instruments

TJA1057BT/0Z
Brand:NXP Semiconductors

ISOUSB111DWXR
Brand:Texas Instruments

SI86S661BC-IS1
Brand:Skyworks Solutions Inc.

MAX33040EAKA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

TCAN1046AVDRQ1
Brand:Texas Instruments

TPS25840QWRHBRQ1
Brand:Texas Instruments

MAX22196ATJ+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
TCAL6416RTWR
Brand:Texas Instruments

RAA2S4253B5HNP#JA0
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






