Manufacturer No:ADAM-6022-A1E
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules Ethernet-based Dual-loop PID Controller
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input/Output Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Input Current: | 4 mA to 20 mA |
| Output Voltage: | 0 V to 10 V |
| Output Current: | 4 mA to 20 mA |
| Output Type: | AC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| Isolation: | 2 kV |
| Series: | ADAM-6022 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT
1004925
Brand:Phoenix Contact

1315590000
Brand:Weidmuller
XWT-OD16-1
Brand:Omron Automation and Safety

1072838
Brand:Phoenix Contact

2750798
Brand:Phoenix Contact

2702792
Brand:Phoenix Contact

2901540
Brand:Phoenix Contact

HSL-AI16AO2-M-VV
Brand:ADLINK Technology

2701813
Brand:Phoenix Contact
ADAM-4118-C
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






