Manufacturer No:HSL-AI16AO2-M-VV
Manufacturer:ADLINK Technology
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules HSL-AI16AO2-M-VV16-CH Voltage Type Analog Input/2-CH Voltage Type Analog Output HSL Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ADLINK Technology |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | Distributed I/Os - HSL |
| Input Voltage: | 22 V to 26 V |
| Input Current: | 20 mA |
| Output Voltage: | 10 V |
| Output Type: | AC |
| Termination Style: | Screw |
| Brand: | ADLINK Technology |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Bulk |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
HOT
2702783
Brand:Phoenix Contact

ADAM-6250-B
Brand:Advantech

2731571
Brand:Phoenix Contact

ADAM-6060-D
Brand:Advantech

2701235
Brand:Phoenix Contact
ADAM-4017+-F
Brand:Advantech
2799510000
Brand:Weidmuller

GRT1-AD2
Brand:Omron Automation and Safety

ADAM-4055-C
Brand:Advantech

2878696
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






