Manufacturer No:ADAM-6217-B
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 8-ch Isolated Analog Input Modbus TCP M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | AC Input Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Input Current: | 20 mA |
| Termination Style: | Screw |
| Brand: | Advantech |
| Isolation: | Isolated |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Series: | ADAM-6217 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Tradename: | ADAM |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT
WISE-4220-A
Brand:Advantech

GRT1-ROS2
Brand:Omron Automation and Safety

1052417
Brand:Phoenix Contact

OAC-5A
Brand:TE Connectivity

2904909
Brand:Phoenix Contact

GRT1-DA2V
Brand:Omron Automation and Safety

1004925
Brand:Phoenix Contact

1087078
Brand:Phoenix Contact

WISE-S614-A
Brand:Advantech
XWT-OD16-1
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






