Manufacturer No:XWT-ID16
Manufacturer:Omron
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules EXP 16 NPN IN Smart Slave
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input Modules |
| Input Voltage: | 15 V |
| Input Current: | 6 mA |
| Termination Style: | DIN Rail |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Part # Aliases: | XWTID16 |
| Unit Weight: | 4.239930 oz |
HOT
PCI-1730U-BE
Brand:Advantech

ADAM-4055-C
Brand:Advantech

GT1-OD16
Brand:Omron Automation and Safety

ADAM-6250-B
Brand:Advantech

ADAM-5017-A4E
Brand:Advantech

G7TC-OC08-1 DC24V
Brand:Omron Automation and Safety

1315200000
Brand:Weidmuller

2702792
Brand:Phoenix Contact

1052417
Brand:Phoenix Contact
NX-OD3256
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






