Manufacturer No:1087077
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules AXL P EX IS DO4 SD 24-48 1F
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Output Modules |
| Input Voltage: | 19.2 V DC to 30 V DC |
| Input Current: | 455 mA |
| Output Voltage: | 23.7 V |
| Output Current: | 99 mA |
| Case Color: | Gray |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | Push-In |
| Brand: | Phoenix Contact |
| IP Rating: | IP20 |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Subcategory: | I/O Modules |
HOT
WISE-4060LAN-B
Brand:Advantech

2659690000
Brand:Weidmuller
ADAM-4068-C
Brand:Advantech

2702495
Brand:Phoenix Contact
ADAM-4118-C
Brand:Advantech

ADAM-6024-D
Brand:Advantech

ADAM-4024-B1E
Brand:Advantech

FRUSB1601
Brand:Lantronix

ADAM-4150-C
Brand:Advantech

WISE-S214-A
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






