Manufacturer No:AS6031F1-BQFM
Manufacturer:ScioSense
Type:Flow Sensors
Description:Flow Sensors AS6031F1-BQFM QFN48 LF T&RDP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ScioSense |
| Product Category: | Flow Sensors |
| RoHS: | Details |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Brand: | ScioSense |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Pressure Port: | Port |
| Product Type: | Flow Sensors |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.5 V |
| Part # Aliases: | 508450008 |
HOT
FS7.A.1L.195
Brand:Innovative Sensor Technology
TDC-GP30YA-F01 1K
Brand:ScioSense

SFM3200-250
Brand:Sensirion

HAFBLF0050CAAX5
Brand:Honeywell

HAFBLF0050C4AX5
Brand:Honeywell

LG16-0430D 80 ul/min
Brand:Sensirion

SFM3000-200C
Brand:Sensirion

SLI-1000 Liquid Flow Meter
Brand:Sensirion

MFS02.S
Brand:Innovative Sensor Technology

HAFUHT0100L4AXT
Brand:Honeywell
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






