Manufacturer No:1-2405082-5
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters 150 AHV D FP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 3-Phase High Performance EMI Filter |
| Voltage Rating: | 760 VAC |
| Current Rating: | 150 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Bolt In |
| Leakage Current: | 6 mA |
| Approvals: | UL CSA |
| Series: | AHV |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Height: | 160 mm |
| Length: | 330 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 230 mm |
HOT
ZC4PD-E18673+
Brand:Mini-Circuits

38313095
Brand:Wurth Elektronik

3-2432409-7
Brand:TE Connectivity / Corcom
ZLSS-6R9G-S+
Brand:Mini-Circuits

2405077-8
Brand:TE Connectivity / Corcom

HFCN-2502+
Brand:Mini-Circuits

HFCW-1042+
Brand:Mini-Circuits

HFCW-6600+
Brand:Mini-Circuits

ZVBP-5G-S+
Brand:Mini-Circuits

HFCG-1630+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






