Manufacturer No:38313095
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT M-Profile 1000 x 12.7 x 9.5 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 12.7 mm |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
ZC4PD-E18673+
Brand:Mini-Circuits

ZBT-K44-FT+
Brand:Mini-Circuits

TPCG-183+
Brand:Mini-Circuits
ZFDC-6-23B-S+
Brand:Mini-Circuits

HFCG-1630+
Brand:Mini-Circuits

30906035
Brand:Wurth Elektronik

LFCV-1552+
Brand:Mini-Circuits

SCF47X-300-S2R0B009JV
Brand:KEMET

SCR39XV-230-Y2R2A005JH
Brand:KEMET

2405077-7
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






