Manufacturer No:TCW2-133+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 1:2 LTCC SMT Transformer 7 - 13 GHz 50?
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Baluns |
| Frequency Range: | 7 GHz to 13 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1.6 mm x 0.79 mm x 0.61 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Series: | TCW2 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 1 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | RF Transformer |
HOT
B39921B9972P810
Brand:RF360

QPQ3509SR
Brand:Qorvo

1-2405082-2
Brand:TE Connectivity / Corcom

SCG-3-752+
Brand:Mini-Circuits

2-2432409-0
Brand:TE Connectivity / Corcom

SCT39XV-400-2R2B005JH
Brand:KEMET

QPQ0978SR
Brand:Qorvo

ZBT-K44-FT+
Brand:Mini-Circuits
ZLSS-6R9G-S+
Brand:Mini-Circuits

HFCN-2502+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






