Manufacturer No:7202LA15JGI8
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 1K X 9 CMOS PARALLEL FIF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | PLCC-32 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.79 mm |
| Length: | 13.97 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 7202L |
| other: | 750 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 11.43 mm |
| Part # Aliases: | IDT7202LA15JGI8 7202 |
HOT
72V253L6BCG
Brand:Renesas Electronics

SN74ALVC7804-40DL
Brand:Texas Instruments

7200L12SOG
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT7806-20DL
Brand:Texas Instruments

7200L15JGI8
Brand:Renesas Electronics

72V225L10TFG
Brand:Renesas Electronics

72V01L25JGI8
Brand:Renesas Electronics

SN74V245-20PAG
Brand:Texas Instruments

72V2101L10PFG
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT7803-15DL
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






