Manufacturer No:72235LB10TFG8
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO SYNCHRONOUS FIFO 2K X 18
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 10 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72235LB10 |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 10 mm |
| Part # Aliases: | IDT72235LB10TFG8 72235 |
HOT
72V281L10PFG
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT2229DW
Brand:Texas Instruments

SN74ALS232BN
Brand:Texas Instruments

SN74V215-20PAG
Brand:Texas Instruments

72V3670L7-5PFGI
Brand:Renesas Electronics

7201LA15SOGI8
Brand:Renesas Electronics

72V2101L10PFG
Brand:Renesas Electronics

72V2105L10PFG
Brand:Renesas Electronics

SN74V3690-6PEU
Brand:Texas Instruments

SN74V235-10PAG
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






